Cauta
All Categories
    Menu Close
    • TELEFON: (+40) 70 128 9497
    • E-MAIL: info@leumart.ro

    Module pentru comutatoare

    Vizualizare ca Grila Lista
    Sorteaza dupa
    Poza cu Hewlett Packard Enterprise AJ716A network media converter 8192 Mbit/s
    Poza cu Extralink EX.2183 network transceiver module Copper SFP
    Poza cu Intellinet Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver, 1000Base-Sx (LC) Multi-Mode Port, 550m
    Poza cu Intellinet Gigabit Fibre SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode Port, 10km
    Poza cu Module Intel E10GSFPSR 903239
    Poza cu Module SFP+ UBIQUITI UF-RJ45-10G
    Poza cu Dahua Europe PFT3900 network transceiver module Fiber optic 155 Mbit/s SFP 850 nm
    Poza cu Ubiquiti Networks UF-RJ45-1G network transceiver module Copper 1000 Mbit/s SFP
    Poza cu Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 1330 nm