Cauta
All Categories
    Menu Close
    • Telefon: (+40) 75 198 9689 /Whats app: (+40) 70 128 9497
    • E-MAIL: info@leumart.ro

    Module pentru comutatoare

    Vizualizare ca Grila Lista
    Sorteaza dupa
    Poza cu Intellinet Gigabit Fibre SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode Port, 10km
    Poza cu Ubiquiti Networks UF-MM-1G network transceiver module Fiber optic 1250 Mbit/s SFP 850 nm
    Poza cu Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 1330 nm